Key Account Manager with Romanian

HAYS

Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Śląskie
NR REF.: 1176183

Twoja następna firma:

Dla mojego klienta - lidera w segmencie recyklingu PVC poszukuję obecnie osoby na stanowisko: Regionalny manager ds. kluczowych klientów/ Key Account Manager z językiem niemieckim

Kluczowe obowiązki:

• utrzymywanie i rozwój stałej więzi z klientami firmy,
• aktywne pozyskiwanie klientów,
• planowanie i raportowanie własnej pracy,
• realizacja założonych planów,
• profesjonalne doradztwo i budowanie wizerunku firmy na podległym terenie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

• Znajomość języków obcych (niemiecki, angielski) na poziomie biznesowym
• Dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie, proaktywność, zorientowanie na cel
• Analityczne podejście
• Gotowość do wyjazdów, pracy w delegacji
• Realizacja budżetu i planów sprzedaży

Co zyskujesz?
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przychylny system premiowy
• swobodę działania
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 36

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy