Key Account Manager with English

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk

Dla jednego z liderów z branży Social Media poszukujemy:

Zakres obowiązków:

• Kontakt telefoniczny i mailowy z nowymi oraz bieżącymi klientami (agencjami lub reklamodawcami)

• Dbanie o pozytywną opinię oraz doświadczenia Klienta

• Zarządzanie portfelem Klientów, którego celem jest wzrost przychodów w ramach zakresu i obszaru wiedzy udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej dla wszystkich produktów

• Wykorzystanie różnorodnych narzędzi, aby móc właściwie komunikować się i prowadzić biznes

Czego oczekujemy?

• Doświadczenia w marketingu cyfrowym 1-3 lat

• Język angielski na poziomie minimum B2

• Dużej motywacji i orientacji na realizację celów

• Samodzielności w podejmowaniu decyzji

• Znajomości pakietu MS Office

• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Co oferujemy?

• Kompleksowe szkolenia produktowe i rozwojowe, szkolenia w miejscu pracy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w godzinach 09:00 - 17:15

• Możliwości awansu w międzynarodowej firmie

• Stałe wynagrodzenie podstawowe z atrakcyjnymi opcjami premiowymi

• Świetne biuro z nowoczesnymi stanowiskami pracy, a także darmowe napoje i regularnie świeże owoce

• Prywatna opieka zdrowotna

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.