Opis stanowiska pracy

Dla jednego z liderów z branży Social Media poszukujemy:

Key Account Manager with English

Zakres obowiązków:

• Kontakt telefoniczny i mailowy z nowymi oraz bieżącymi klientami (agencjami lub reklamodawcami)

• Dbanie o pozytywną opinię oraz doświadczenia Klienta

• Zarządzanie portfelem Klientów, którego celem jest wzrost przychodów w ramach zakresu i obszaru wiedzy udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej dla wszystkich produktów

• Wykorzystanie różnorodnych narzędzi, aby móc właściwie komunikować się i prowadzić biznes

Czego oczekujemy?

• Doświadczenia w marketingu cyfrowym 1-3 lat

• Język angielski na poziomie minimum B2

• Dużej motywacji i orientacji na realizację celów

• Samodzielności w podejmowaniu decyzji

• Znajomości pakietu MS Office

• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Co oferujemy?

• Kompleksowe szkolenia produktowe i rozwojowe, szkolenia w miejscu pracy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w godzinach 09:00 - 17:15

• Możliwości awansu w międzynarodowej firmie

• Stałe wynagrodzenie podstawowe z atrakcyjnymi opcjami premiowymi

• Świetne biuro z nowoczesnymi stanowiskami pracy, a także darmowe napoje i regularnie świeże owoce

• Prywatna opieka zdrowotna

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Marketing / PR / Social Media