Key Account Manager Video Surveillance - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynardowy producent rozwiązań security (kamery, DVR, software). Spółka szuka swojego ambasadora na zachodnią część Polski.

Key Account Manager Video SurveillanceMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Współpraca z zespołami sprzedaży, marketingu i logistyki,
  • Współpraca z inwestorami, integratorami, architektami i i inżynierami w regionie zachodnim,
  • Promowanie produktów i rozwiązań spółki wśród lokalnych inwestorów, integratorów rozwiązań CCTV/Video-Surveillance i architektów,
  • Udział w wyfarzeniach branżowych (targi, eventy, pokazy),
  • Bieżąca współpraca z działem inzynieryjnym przy toczących się projektach / wdrożeniach,
  • Raportowanie (sprzedaż, pipeline, P&L).

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży rozwiązań IT (Security, CCTV, IoT, AI),
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność i chęć do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Dyscyplina i orientacja na cel,
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (jest używany na co dzień w pracy w komunikacji z przełożonymi / HQ),
  • Doświadczenie w zarządzaniu Klientami B2B.

Oferujemy:

  • Pracę u lidera rynkowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne narzedzia pracy,
  • Hybrydowy system pracy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.