Key Account Manager/Sprzedaż Maszyn

P.P.H. Promar Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. od 30 lat jedna z wiodących firm zajmujących się sprzedażą nowoczesnych, importowanych maszyn do przetwórstwa spożywczego, dodatków smakowych, funkcjonalnych do żywności aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i rozwój długoterminowej współpracy z dotychczasowymi klientami
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Orientacja na potrzeby klienta
  • Doradztwo techniczne, technologiczne
  • Realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, najchętniej maszynowej/piekarniczej
  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek technologiczny lub techniczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, gotowość do częstych podróży
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe
  • Pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w przyjaznym zespole
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta