Key Account Manager Spedycja (Drogowa)

AYP Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej, oferująca szeroką gamę usług logistycznych i spedycyjnych. Specjalizują się w różnych formach transportu, w tym lotniczym, morskim, kolejowym i drogowym. Obsługują transport w ponad 100 krajach na wszystkich sześciu kontynentach, zapewniając usługi eksportowo-importowe oraz dostawy od drzwi do drzwi.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Key Account Manager (Spedycja Drogowa)

Miejsce pracy:  Gdynia

Oferujemy:

·           Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B

·           Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

·           Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

·           Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe do użytku prywatnego)

·           Szereg benefitów: Dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej, szkoleń i kursów,

            elastyczny czas pracy, inicjatywy dobroczynne, brak dress code’u, spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

·           Aktywne poszukiwanie nowych klientów

·           Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, oraz efektywne dążenie do realizacji

            wyznaczonych celów sprzedażowych

·           Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez indywidualne podejście do potrzeb klientów

·           Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania

·           Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (warunek konieczny)

·           Znajomość branży spedycji drogowej

·           Profesjonalna postawa prokliencka

·           Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych

Prezentacja firmy

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców