Key Account Manager Sea&Air Freight

HAYS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1181007

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży TSL, poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:
Business Development Manager/KAM Sea&Air FreightObszar działania: Cała PolskaMiejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem operacji logistycznych
  • Kontakt i negocjacje z podwykonawcami usług
  • Planowanie pracy oddziału oraz kontakt z armatorami morskimi i powietrznymi
  • Odpowiedzialność za rozwój rynku w zakresie transportu morskiego oraz lotniczego
  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów w zakresie spedycji morskiej i lotniczej
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Ścisła współpraca z działami spedycji morskiej i lotniczej wewnątrz organizacji
  • Analiza rynku i trendów w obszarze frachtów lotniczych i morskich
  • Negocjacje stawek i warunków współpracy, przygotowywanie ofert, wycen i umów handlowych
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów

Nasze wymagania:
  • Min. 5- letnie doświadczenie w zarządzaniu usługami spedycyjni morskiej i lotniczej
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów usługi spedycji SEA & AIR dla kluczowych klientów
  • Doświadczenie w kontaktach z armatorami i przewoźnikami morskimi i lotniczymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami logistycznymi
  • Posiadanie portfela klientów z bezpośrednią decyzyjnością w Polsce i EU
  • Znajomość języka angielskiego w swobodnym komunikowaniu się w mowie i piśmie (C1)

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Stabilne zatrudnienie u międzynarodowego operatora logistycznego
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka