Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

KEY ACCOUNT MANAGER (rynek niemiecki)

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta stolarki budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

(kod ref. KAM/DE/2019)

Obowiązki:

  • zarządzanie sprzedażą stolarki otworowej oraz aktywne pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec;
  • obsługa i i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, monitorowanie ich potrzeb oraz informowanie o ofercie;
  • przygotowywanie ofert oraz kalkulacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w sprzedaży i kontaktach B2B z klientami zagranicznymi (pożądane doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim);
  • komunikatywność;
  • kreatywność, samodzielność w działaniu;
  • dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dużą swobodę działania;
  • ofertę produktową dopasowaną do rynku niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z podaniem kodu referencyjnego za pomocą przycisku "aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.