KEY ACCOUNT MANAGER (rynek niemiecki)

Katowice, Częstochowa, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, śląskie

Link Consulting

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta stolarki budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

(kod ref. KAM/DE/2019)

Obowiązki:

  • zarządzanie sprzedażą stolarki otworowej oraz aktywne pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec;
  • obsługa i i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, monitorowanie ich potrzeb oraz informowanie o ofercie;
  • przygotowywanie ofert oraz kalkulacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w sprzedaży i kontaktach B2B z klientami zagranicznymi (pożądane doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim);
  • komunikatywność;
  • kreatywność, samodzielność w działaniu;
  • dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dużą swobodę działania;
  • ofertę produktową dopasowaną do rynku niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z podaniem kodu referencyjnego za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego.
Wiemy jak trudno znaleźć... satysfakcjonującą pracę, która byłaby zwieńczeniem dotychczasowych starań, dlatego posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy dopasować ofertę pracy optymalną do Twoich kwalifikacji, doświadczenia i profilu osobowościowo-zawodowego. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz wykwalifikowani psycholodzy i trenerzy, dzięki czemu dbamy
o to, aby umożliwić Ci rozwój zawodowy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting