Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej (generalny wykonawca) poszukuje kandydata na stanowisko:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • zbudowanie we współpracy z centralą Spółki oddziału terenowego, realizującego usługi projektowe i generalne wykonawstwo na rynku usług budowlanych B2B
  • rozwój i operacyjne zarządzanie oddziałem
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • realizację założonego planu sprzedaży
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta

Wymagania:

  • znajomość lokalnego rynku w zakresie przemysłowych inwestycji budowlanych (hale magazynowe, obiekty produkcyjne i biurowe)
  • wykształcenie techniczne (preferowane budownictwo, architektura i pokrewne)
  • doświadczenie zawodowego w zakresie sprzedaży i/lub realizacji inwestycji przemysłowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, managerskie, sprzedażowe i negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu i orientacja na realizacje wyznaczonych celów
  • znajomość prawa budowlanego oraz zasad budownictwa zrównoważonego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i nadal rozwijającej się prężnie organizacji
  • stabilizację zatrudnienia
  • dużą swobodę działania i realny wpływ na biznes
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • auto służbowe
  • benefity
  • duże wsparcie ze strony przełożonych
  • bardzo dobre warunki pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.