Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager/ Opiekun Klienta

Obszarem zadań na w/w stanowisku będzie:

- kontakt z klientem w sprawach logistyczno-operacyjnych - komunikacja w języku polskim i angielskim,
- przygotowanie i koordynowanie zleceń produkcyjnych,
- prowadzenie ewidencji dokumentów, statystyk, raportów, kalkulacji kosztów,
- organizacja rozwiązań logistycznych na potrzeby klienta,
- współpraca z innymi działami firmy i kontrahentami zewnętrznymi.

Oferujemy:
- stałą, ciekawą pracę,
- umowę o pracę na pełen etat i pakiet medyczny

Miejsce pracy:
DMS – DIRECT MARKETING SERVICES
Janikowo k. Poznania, ul. Pilotów 18-26
62-006 Kobylnica

Wymagania

Oczekiwania:
- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
- rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność,
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
- wysokie zdolności komunikacyjne.

Prezentacja firmy

Firma DMS-DIRECT MARKETING SERVICES Sp. J <br/>świadczy usługi logistycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka