Key Account Manager (m/f)

Michael Page

Dolnośląskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Key Account Manager będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu, pozyskiwanie klientów OEM z branży AGD oraz reprezentację firmy na rynku polskim.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, jednego z wiodących producentów bitumicznych elementów wygłuszeniowych dla przemysłu AGD, poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Manager.

Opis stanowiska

- rozbudowa i utrzymanie sieci biznesowych( rozwój relacji biznesowych) z OEM w branży AGD,
- odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki zgodnie z ustalonymi celami,
- bieżąca analiza i monitorowanie odchyleń od FC sprzedaży oraz podejmowanie i monitorowanie działań naprawczych,
- opracowanie i utrzymywanie strategii sprzedaży związanych z klientami, produktami i projektami firmy,
- przygotowanie i prowadzenie negocjacji cenowych zgodnie z ustaleniami i specyfikacją,
- pozyskiwanie danych związanych z projektem i specyfikacją klienta,
- wdrożenie średnioterminowego planowania we współpracy z kierownikiem sprzedaży AGD,
- opracowanie analizy runku (gromadzenie danych o dotyczących konkurencji, pozyskiwanie danych dotyczących sprzedaży, pozyskiwanie informacji w oparciu o wymagania/ trendy, nowe przepisy).
- przygotowanie i podejmowanie decyzji dotyczących tematów i projektów istotnych dla klienta,
- regularne raportowanie wszelkich kwestii handlowych (sprzedaż, zysk, planowanie itp.) w zakresie zadań związanych ze sprzedażą,
- ciągłe raportowanie rentowności projektów,
- tworzenie kalkulacji koszów produktu,
- odpowiedzialność za terminy, koszty i przychody dla obszaru swoich klientów lub projektów,
- zapewnienie wsparcia i opieki klienta w zakresie zakupów, badań, rozwoju oraz produkcji,
- zapewnienie współpracy między klientem a centrum akustycznym, zarządzaniem ryzykiem, technicznym doradztwem, zarządzaniem sprzedażą
- wdrażanie nowych technologii we współpracy z klientami, ośrodkiem R&D oraz centrum akustycznym.

Profil kandydata

- min. 4 -letnie doświadczenie w branży AGD lub podobnej (obszar klejenia, uszczelnień)
- wykształcenie wyższe techniczne lub podobne,
- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
- dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (mile widziana),
- odpowiedzialność,
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w tym zakresie,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- komunikatywność,
- asertywność,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- prawo jazy kategorii B,
- gotowość do podróży służbowych (30 % -50% czasu).

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym premie, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
- formę zatrudnienia - kontrakt menadżerski,
- half Home Office,
- prywatną opiekę medyczną,
- ciekawe i ambitne projekty,
- pracę w międzynarodowym zespole.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dolnośląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page