Key Account Manager Eastern Europe ( branża opakowaniowa)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za utrzymywanie współpracy z najważniejszymi klientami, pozyskiwała nowych klientów, a także za kreowanie wizerunku firmy na powierzonym obszarze.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży opakowań, poszukujemy osoby w randze Key Account Managera. Praca zdalna, odpowiedzialność za region Eastern Europe.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów na powierzonym obszarze;
  • Opracowanie i realizacja strategii sprzedażowej dla regionu;
  • Organizacja spotkań, przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy;
  • Analiza rynku i bieżące monitorowanie działań konkurencji;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów na wyznaczonym rynku.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży opakowań;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w regionie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Znajomość któregoś z języków obcych z regionu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizję od osiąganych wyników
  • Wszystkie potrzebne narzędzia na stanowisku pracy (samochód, laptop, telefon).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page