Key Account Manager (branża opakowaniowa)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Pracownik zatrudniony na stanowisku Key Account Manager odpowiedzialny będzie za obsługę istniejącego portfela klientów a także pozyskiwanie nowych klientów na opakowania z tektury falistej a także realizację planu sprzedażowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, globalnego producenta opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager.

Opis stanowiska

  • Proaktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych klientów, negocjowanie umów handlowych, cen i warunków współpracy,
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez bezpośrednie pozyskiwanie i profitowy rozwój, średniej wielkości dla SE klientów w oparciu zdefiniowane możliwości rozwoju klienta jak również w szczególnych przypadkach zdefiniowane Account Plany.
  • W ramach podległego obszaru: utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami, odpowiedzi na zapytania ofertowe, rozwiązywanie problemów, proponowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby klienta i cele stawiane przez firmę,
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i konstrukcyjnymi,
  • Analizowanie parametrów raportowanych przez system (sprzedaż, rentowność, stany magazynowe) oraz na ich podstawie wyciąganie wniosków i podejmowanie działań,
  • Monitorowanie należności w systemie oraz komunikacja z klientami w celu udrażniania ewentualnych zatorów płatniczych,
  • Tworzenie planów rozwoju sprzedaży w podległym terenie

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w branży opakowań z tektury falistej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość MS Excel, Word, Power Point, Outlook
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),(B2)
  • Prawo jazdy kat. B. (praktyka)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy- do użytku prywatnego, telefon, laptop);
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną i wiele innych benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page