Kelnerka/Kelner (NIEMCY)

Glico Sp. z o.o.

Niemcy, Bantikow, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Kelnerki/Kelnera chętnej/go do pracy w Niemczech.

Wymagania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego,
  • doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki,
  • miła aparycja,
  • pozytywne nastawienie do obowiązków oraz klientów,
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech w dłuższym okresie czasu,
  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim !!!

Obowiązki:

  • obsługa gości restauracji,
  • rozliczenie klientów,
  • zbieranie zamówień,
  • doradzanie w wyborze dań oraz napoi,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Co oferujemy:

  • ciekawa praca w Niemczech,
  • miejsce pracy to restauracje, pensjonaty i hotele,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus napiwki,
  • wszystkie świadczenia przysługujące z tytułu zatrudnienia na niemiecką umowę o pracę
  • zakwaterowanie,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • praca na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy,
  • Prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim !!!

Dodatkowe informacje:

  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Wynagrodzenie miesięcznie brutto: od 1700 do 2100 EUR brutto/miesiąc

Prezentacja firmy

Glico Sp. z o.o. powstała w 2012 roku i jest licencjonowaną agencją prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna