Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój Sp. z o.o.
HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ Sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Kelner

Miejsce pracy: Polanica-Zdrój

Opis stanowiska

  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera?
  • komunikujesz się w języku angielskim?
  • łatwo nawiązujesz kontakty?
  • masz pozytywne nastawienie do pracy?
  • lubisz pracować w zespole?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to szukamy właśnie Ciebie!!!

W zamian proponujemy:

  • umowę o prace
  • możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem fachowców w tej dziedzinie
  • opiekę medyczną w Enel Med
  • ubezpieczenie na życie w Generali
  • bezpłatne obiady
  • zniżki na kosmetyki

Wyślij swoją aplikację lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod nr telefonu 696 494 301.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.