Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0169

Obowiązki:

1) przygotowywanie sali konsumenckiej do obsługi kelnerskiej,
2) utrzymywanie porządku na stanowiskach w czasie pracy i po jej zakończeniu,
3) wykonywanie pracy zgodnie z zasadami techniki obsługi,
4) przyjmowanie zamówień od klientów oraz wydawanie zleceń dla kuchni,
5) odbiór przygotowanych potraw z kuchni oraz kontrola ich zgodności z zamówieniem gości,
6) sporządzanie zamówień, przyjmowanie towarów, sprawdzanie ich jakości i ilości,
7) sporządzanie rachunków, inkasowanie należności, rozliczanie się z pobranych potraw i produktów,
8) rozliczanie gotówkowe i bezgotówkowe zgodnie z wydrukami z kasy fiskalnej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):1) udokumentowane doświadczenie na stanowisku kelnera w restauracji min. 6 miesięcy,2) znajomość obsługi POS,3) udokumentowane ukończenie kursów i szkoleń przydatnych na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja,4) znajomość Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP)5) samodzielność i inicjatywa oraz kreatywność,6) umiejętność pracy w zespole.Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy zatrudnienia na stanowisku: kelner w Kompleksie Konferencyjno-Gastronomicznym należy złożyć w Kancelarii Jawnej Lotniczej Akademii Wojskowej lub drogą pocztową na adres:Lotnicza Akademia Wojskowaul. Dywizjonu 303 nr 3508-521 Dęblinw terminie do dnia 25.03.2024 r. (liczy się data wpłynięcia do Kancelarii Jawnej LAW).

Miejsce pracy: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny,2) życiorys (CV),3) kwestionariusz osobowy,4) kopie dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia (świadectwa pracy, zaświadczenia),5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,6) kopie innych dokumentów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja.6. Ponadto, kandydat proszony jest o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych własnoręcznie podpisanych:a) oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych; b) oświadczenia o zapoznaniu się z treścią klauzuli informacyjnej, dotyczącej przetwarzania danych osobowych.Wzory powyższych dokumentów zamieszczone są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej LAW w zakładce Oferty Pracy (nad ogłoszeniami).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy