Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • sumienność i uczciwość

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa gości, współpraca z kuchnią,
  • nakrywanie stolików, zbieranie brudnych naczyń

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie 1800,00€ /miesiąc brutto
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • pracownik dopłaca do zakwaterowania 100,00 Euro miesięcznie

Prezentacja firmy

Od 2006 roku Balticpersonal z powodzeniem działa w Niemczech i Europie W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne