Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• bieżącą obsługę Gości hotelowych w restauracji lub barach Hotelu: m.in. przyjmowanie i realizacja zamówień, obsługa bankietów, serwowanie alkoholi, rozliczenie Gościa w systemie hotelowym, wystawienie rachunków, prowadzenie punktu kasowego w zakresie rozliczenia płatności za zakup wyżywienia, napoi,
• dbałość o nienaganny wygląd i czystość Sali restauracyjnej lub barów,

Wymagania

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia min. średniego
• doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/barmana,
• komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego lub niemieckiego,
• wysokiej kultury osobistej,
• pozytywnego nastawienia do pracy,
• umiejętności pracy w zespole,
• umiejętności nawiązywania kontaktów.

Prezentacja firmy

Hotel & SPA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
pakiet korzyści pracowniczych (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie NNW, bezpłatne obiady i inne), prowizje, napiwki, szkolenia,
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka