Kasjerka / Pracownik zakładu bukmacherskiego

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko kasjerki / pracownika zakładu bukmacherskiego.

Miejsce: 78315 Radolfzell (południowa część Niemiec w rejencji Fryburg), Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz
Zakończenie zlecenia: 31.12.20r ( z możliwością przedłużenia umowy od stycznia)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
- obsługa biura bukmacherskiego (10-30 osób),
- przyjmowanie zakładów, obsługa klienta (90% klientów to stali klienci, obcokrajowcy),
- obsługa kasy (transakcje gotówkowe),
- ustawianie kanałów dla wydarzeń sportowych na żywo,
- otwarcie i zamknięcie biura,

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera,
- znajomość języka niem. w stopniu podstawowym (min. A2+),
- gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.