Kasjer/Sprzedawca

Wrocław ul. Maślicka, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa klientów,
  • wykładanie towarów,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność do pracy min 3-4 dni w tygodniu, po 8h dziennie (zmiany do ustalenia),
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • pełnoletniość,
  • książeczka sanepidowska.

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę godzinową 21,45 zł brutto (dla osób uczących się/na etacie) lub 19,12 zł brutto (dla osób nieuczących się),
  • umowę cywilno-prawną zawartą z InterKadra Sp. z o.o.,
  • miłą atmosferę pracy,
  • elastyczne grafiki.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie