Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• wykładanie towaru,
• obsługa kasy fiskalnej,
• pomoc w załadunku/rozładunku asortymentu,
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Oczekujemy:
• aktualnej książeczki sanepidowskiej,
• dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym,
• chęci do pracy.

Mamy do zaoferowania:
•umowę zlecenie,

•stawkę 17,87-19,70 zł/h brutto,
•pracę w godzinach: 6.00-14.00 i 14.00-22.00.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie