Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

KASJER - SPRZEDAWCA

Łódź, łódzkie

Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • Umiejętności profesjonalnej obsługi klienta,
  • Umiejętność estetycznej ekspozycji towaru,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność,
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Szkolenie wdrożeniowe,
  • Możliwość awansu wewnętrznego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny:
    • Bony zakupowe na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
    • Dofinansowanie kart sportowych.

Jesteśmy jedną z największych firm drobiarsko-mięsnych w Polsce, łączącą doświadczenie i... najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania w kraju i za granicą.
Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści, ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy.
Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie dołącz do grupy fachowców SuperDrob S.A.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Praca fizyczna