Kasjer-sprzedawca

Nasz Sklep SA

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sieć sklepów spożywczych działająca na terenie Gdańska zatrudni na stanowiska:

Lider/pracownik stoiska mięsno-wędliniarskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,
  • rabat na zakupy,
  • ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta, kasy fiskalnej oraz stoiska mięsno-wędliniarskiego,
  • wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska Kierownika zmiany/Kierownika sklepu
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep powstała w 2000r. i stanowiła odpowiedź ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management