Kasjer- Sprzedawca POLOmarket NIEMCZ

kujawsko-pomorskie

POLOmarket

Opis stanowiska pracy

Chcemy byś był odpowiedzialny za:

•profesjonalną obsługę Klienta na sali sprzedaży, obsługę kasy,
•dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,
•dbanie o czystość na sali sprzedaży oraz magazynie.

Wymagania

Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym ?

Posiadasz aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych i doświadczenie na podobnym stanowisku?

Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy !

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

•stabilne zatrudnienie- Umowę o pracę bez okresu próbnego,
•wynagrodzenie podstawowe, plus premia miesięczna, plus dodatek motywacyjny,
•pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
•zniżkowe karty pracownicze,
•bony na święta dla Pracowników,
•wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty),
•jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem... wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł - 3.100,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Obsługa klienta , Praca Praca fizyczna , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie