Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0400

Obowiązki:

szczegóły oferty: https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/30961_nabor-na-stanowisko-kasjer-sprzedawca-biletow.html
1.Budowanie wizerunku Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera poprzez profesjonalną obsługę.
2.Obsługa kasy, sprzedaż biletów i kart abonamentowych.
3.Obsługa terminala kart płatniczych. Znajomość obsługi skanerów kodów kreskowych, aplikacji mobilnych.
4.Przestrzeganie procedur kasowych, prawidłowe przeprowadzanie operacji kasowych.
5.Właściwe przechowywanie i zabezpieczanie gotówki.
6.Dokonywanie operacji gotówkowych na podstawie paragonów fiskalnych.
7.Odprowadzanie przyjętych sum do kasy głównej.
8.Terminowe sporządzanie raportów kasowych i przekazywanie ich do księgowości.
9.Wystawianie faktur.
10.Nadzór pracy bramek wejściowych oraz ich prawidłowego wykorzystania przez klientów.
11.Udzielanie klientom pełnej informacji o oferowanych usługach WCRS.
godziny pracy 6-22 - dwie zmiany

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1.Wykształcenie minimum średnie.2.Przy wykształceniu średnim co najmniej 2 letni staż pracy, przy wykształceniu wyższym nie jest wymagany staż pracy.3.Wiedza z zakresu obsługi kas fiskalnych.4.Kandydat winien spełnić wymagania określone w art. 6 ust.1 pkt 1, 2, 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz.U.2022.530 t.j.)Wymagania dodatkowe (preferowane):1.Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta oraz kasy fiskalnej.2.Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows (pakiet MS Office).3.Znajomość produktów i usług. 4.Znajomość zasad rachunkowości, obsługa programów FK i EObiekt (ESOK).

Miejsce pracy: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69B, 10-900 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: szczegóły oferty: https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/30961_nabor-na-stanowisko-kasjer-sprzedawca-biletow.html1.List motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.2.Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje kserokopie świadectw szkolnych, dyplomów studiów itp.3.Kserokopie świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu.4.Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).5.Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.6.Oświadczenie o obywatelstwie polskim, niekaralności i posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych**.7.Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).8. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r. (Dz. U. 2022.530 t.j.) jest obowiązany do złożenia kopii dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.Warunki Pracy:Praca w siedzibie Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera, praca w zespole. Bezpośredni kontakt z klientem.Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Praca przy komputerze, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Termin składania aplikacji : do 04.04.2024 r. do godz. 15.30Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie, zostaną złożone w inny sposób niż określony w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.Adres składania aplikacji. Aplikacje w zamkniętej kopercie z dopiskiem NABÓR NA STANOWISKO KASJER SPRAEDAWCA BILETÓW, należy złożyć lub wysłać na adres : Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie Ul. Kapitańska 23; 10-153 Olsztyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy