Kasjer/Pracownik hali

InterKadra Sp. z o.o.

Sulejów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: KAS/1119/SUL
Miejsce pracy: Sulejów ul. Opoczyńska

Oferujemy:
• Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadr
• Bezpłatne szkolenie kasjerskie
• Atrakcyjną stawkę godzinową (od 17,65 do 18,00 brutto/1h)
• Regularne wypłaty
• Opiekę koordynatora

Zadania :
• Praca przy obsłudze kasy fiskalnej lub wykładanie towaru
• Obsługa Klienta
• Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
• Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Oczekujemy
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie