Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Kasjer/kasjerka

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Złota Karczma 26
Nr ref: SK/GM/KAS/10/2017

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz do pracy w systemie zmianowym (głównie weekendy)
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- rzetelność

Obowiązki:
- obsługa klienta
- przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą i bonami towarowymi

Oferujemy:
- stawkę godzinową 20 zł brutto
- umowę o pracę tymczasową (urlopy, ZUS etc.) na część etatu (ok 80 godzin w miesiącu)
- przeszkolenie z obsługi kasy

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel