Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem? A może pracujesz i zależy Ci na dodatkowych zarobkach? Dostosujemy grafik do Twoich potrzeb! Aplikuj na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • Przyjazna i profesjonalna obsługa Klientów,
  • Dbałość o jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację menu,
  • Utrzymywanie porządku w obszarze kas.

WYMAGANIA:

  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 20zł brutto/h.
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Pracę w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Catering / Gastronomia , Praca Obsługa klienta , Praca Zakupy / Zaopatrzenie