Kasjer/Kasjerka w systemie pracy weekendowej

Centrum Kultury Zamek

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Kultury „ZAMEK” w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko:

Kasjer/kasjerka w systemie pracy weekendowej

Wymiar czasu pracy: pół etatu w systemie czasu pracy weekendowym tj. praca będzie wykonywana w piątki, soboty i niedziele oraz święta wg ustalanego harmonogramu

Rozpoczęcie pracy: październik 2018 r.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Obsługa kas fiskalnych systemowych i klasycznych.
  • Obsługa terminali kart płatniczych.
  • Sprzedaż i rezerwacja biletów.
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej z zakresu prowadzonej w kasach sprzedaży.
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych i formalnych punktu sprzedażowo-informacyjnego
    (przyjmowanie, rozliczanie gotówki i kart płatniczych ).
  • Dokonywanie wpłat do kasy głównej CK Zamek należności pieniężnych i potwierdzeń wpłat z terminali (bezgotówkowych).
  • Przekazywanie informacji o cenach biletów oraz przekazywanie informacji o wszelkich odbywających się wydarzeniach w CK Zamek.
  • Sprzedaż gadżetów i wydawnictw w Punkcie Informacyjno- Sprzedażowym CK Zamek.

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnych,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • umiejętność obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem obsługi programów kasowych,
  • doświadczenie w pracy w kasie lub innej formie sprzedaży bezpośredniej,
  • orientacja w ofercie życia kulturalnego Poznania ze szczególnym uwzględnieniem działalności CK Zamek,
  • dyspozycyjność.

Wynagrodzenie: 1100 zł brutto + zmienne składniki wynagrodzenia (premia roczna, miesięczna, staż pracy).

Niezbędne dokumenty:

- CV z dopisaną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Kultury „ZAMEK” z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”).

- list motywacyjny z dopiskiem „Nabór - KASA”.

Terminy i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy złożyć do: 27.09.2018 r. za pomocą przycisku "Aplikuj".

NNE INFORMACJE:

Oferty otrzymane po terminie i niespełniające wymagań formalnych nie będą rozpatrywane.

Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane. W ciągu 3 miesięcy od dnia zakończenia naboru istnieje możliwość odbioru złożonych dokumentów, po tym terminie zostaną one zniszczone. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu rekrutacji tj. rozmowy kwalifikacyjnej zostaną powiadomieni telefonicznie o jej terminie.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Kierownika Działu Marketingu pod numerem telefonu telefonu 607 609 006 lub u Kierownika Działu Kadr pod numerem telefonu 61 64 65 211, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Informacja Administratora danych:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Centrum Kultury „ZAMEK” z siedzibą Poznaniu przy ul. Św. Marcin 80/82, kod pocztowy 61-809 (dalej: Administrator).
  2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla celów rekrutacji w Centrum Kultury „ZAMEK” Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani osobowych jest Pana/Pani zgoda
  3. W przypadku udanej rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe są przechowywane w celu przygotowania umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, zgodnie z przepisami ustawowymi. Dokumenty odrzuconych kandydatów są usuwane najpóźniej po trzech miesiącach od zakończenia procesu rekrutacji.
  4. Posiada Pan/Pani prawo:
    a) dostępu do treści swoich danych
    b) ich sprostowania
    c) ich usunięcia
    d) ograniczenia przetwarzania
    e)przenoszenia danych
    f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych
    g) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  5. Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań na adres e-mail: dane.osobowe@ckzamek.pl.
  6. Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO

Prezentacja firmy

NASZĄ SIEDZIBĄ JEST ZAMEK CESARSKI.<br/>JESTEŚMY PUBLICZNĄ INSTY... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta