Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa klientów sklepu,
  • obsługa kasy i terminali płatniczych,
  • rozliczanie kasy po zakończonej pracy,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.

Oczekujemy:

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej z aktualnymi badaniami,
  • doświadczenia w obsłudze kasy fiskalnej (mile widziane),
  • dyspozycyjności,
  • zaangażowania i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę godzinową,
  • pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • przyjazną atmosferę pracy.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie