Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kasjer/ka

Miejsce pracy: Pabianice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej / terminala płatniczego
  • Rozliczanie na koniec zmiany

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności w dni handlowe w godzinach 9:00-21:30 - warunek konieczny
  • Motywacji i zaangażowania
  • Gotowości do pracy fizycznej
  • Dokładności i solidności w wykonywanych czynnościach
  • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

CO OFERUJEMY?

  • Umowa o pracę tymczasową na 1/2 etatu
  • Podjęcie pracy od maj/czerwiec
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość realnego rozwoju

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.