Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,
  • sprzedaż produktów,
  • obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi standardami.

Oczekujemy:

  • komunikatywności i odpowiedzialności,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • chęci do pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie.
  • stawkę 20zł brutto/h,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 14-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie