Opis stanowiska pracy

  • obsługa Klientów sklepu,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (po przeszkoleniu),
  • wykładanie towarów,
  • utrzymywanie czystości na miejscu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe: od 15,50 do 18,00 zł/h brutto,
  • szkolenie stanowiskowe (doświadczenie nie jest wymagane),
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub tylko dorywczo (np. 2-3 dni),
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • aktualna książeczka sanepidowska.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie