KASJER/KA- supermarket przy ul. Piłsudskiego

FallWork Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

Ekspedient
Miejsce pracy: Supermarket Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Opis stanowiska:
- praca na kasie
- rozliczanie gotówkowe i bezgotówkowe
- rozliczanie stanowiska po zakończeniu pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne
- szkolenie kasjerskie
- pracę na pełen etat, bądź typowo dorywczą
- przyjazną atmosferę w zgranym zespole
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- stawkę – 11zł/h netto!
- zatrudnienie od zaraz
- możliwość dofinansowania do ks. sanepid 80 zł przy przepracowaniu minimum 120 godz.
- zatrudnienie online bez wyjścia z domu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- ważna książeczka sanepid wraz z orzeczeniem lekarskim o zdolności do pracy
- pełna dyspozycyjność, bądź dyspozcyyjnośc do pracy w weekendy
- dojazd do C.H Piekary
- możliwość zawarcia umowy online poprzez maila