Kasjer/ka praca od 1.04.2019 16,50zł/h

FallWork Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów;
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę
- wystawienie FV,

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w godzianch otwarcia sklepu (6-21)

Oferujemy:
- wynagrodzenie – 16,50zł brutto
- zwracamy do 80 zł za wyrobienie książeczki!!
- umowa zlecenie z pełnym ZUSem;
- wypłaty wynagrodzenia- tygodniówki;
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - darmowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790446 .