Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0581

Obowiązki:

Udział w szkoleniu adaptacyjnym oraz uczestnictwo w aplikacji inspektorskiej przygotowującej do zdania egzaminu państwowego, uprawniającego do realizacji zadań kontrolno-nadzorczych i innych, wynikających z ustawy z dnia 13 kwietnia 20217 r. o Państwowej Inspekcji pracy nadzór i kontrola przestrzegania prawa pracy, w szczególności przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów dotyczących legalności zatrudnienia.
Miejsce pracy: Oddział PIP w Elblągu, ul. Grunwaldzka 2B/ 14F Elbląg
Termin rozpoczęcia pracy: maj/ czerwiec 2024

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie lub równorzędne) preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, budownictwo, budowa maszyn, mechanika, obróbka drewna, energetyka, leśnictwo, zarządzanie bhp, prawo.Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok stażu pracy w ramach stosunku pracy.Prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, stan zdrowia umożliwiający pracę w terenie.Mile widziane studia podyplomowe oraz uprawnienia zawodowe w zakresie przydatnym do pracy w Państwowej Inspekcji Pracy, roczny staż w zawodzie zgodnym z wykształceniem, znajomość języków obcych.Wszystkie wymagania są dostępne w ogłoszeniu o naborze dostępnym na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/pip/praca.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2B/14F, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV, kopie dokumentów potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje, oświadczenia kandydata. Wymagane dokumenty oraz sposób ich składania są zamieszczone na stronie:https://www.gov.pl/web/pip/pracaTermin składania dokumentów do 29.03.2024r.Miejsce składania dokumentów:Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynieul. Kopernika 29, 10-512 OlsztynDokumenty powinny mieć dopisek: "Oferta pracy - kandydat na podinspektora pracy - Elbląg"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy