Kamieniarz bez doświadczenia - od 2100 euro/mies. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ath, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Ath, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla belgijskiego zakładu kamieniarskiego zajmującego się obróbką surowca naturalnego poszukujemy kandydatów na stanowisko kamieniarza

OBOWIĄZKI:

• cięcie oraz wykańczanie surowca przy użyciu maszyn kamieniarskich

• obsługa suwnicy

• praca przy użyciu piły trakowej, mostowej

• przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

OCZEKUJEMY:

• znajomość j. angielskiego

• motywacja do pracy, punktualność oraz dobra kondycja fizyczna

• możliwość wyjazdu do Belgii samochodem

• umiejętność obsługi suwnicy lub piły mile widziana

OFERUJEMY:

umowę o pracę

• od 13,18 euro brutto/godz.,

• nadgodziny ponad 19,50 euro za godz. oraz trzynastą pensję

• prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

• opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Belgii

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.