Junior Software Engineer (Java)

Tczew, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Junior Software Engineer będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w projektach tworzenia oprogramowania
  • Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wymogami projektu
  • Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Telekomunikacja, Informatyka, Elektronika lub pokrewne), ewentualnie studenci ostatniego roku studiów z pełną dyspozycyjnością do pracy
  • Doświadczenie w realizacji projektów w Java (rozpatrywane również doświadczenie akademickie)
  • Umiejętność myślenia algorytmicznego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (praca wymaga wykorzystywania jego znajomości w komunikacji i dokumentacji technicznej)
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru kryptografii

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Ciekawe spotkania integracyjne
  • Wsparcie relokacyjne w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych