Opis stanowiska pracy

Facebook, Instagram i Twitter to Twoje naturalne środowisko działania? A może chciałbyś ze swojej pasji uczynić pracę na pełen etat? Świetnie się składa, bowiem właśnie szukamy pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Social Media.

Zakres obowiązków:
- zlecanie grafik na FP naszych klientów
- planowanie postów
- odpowiadanie na pytania fanów
- budowanie community
- analiza aktualnych trendów w social media

Wymagania

Nie wiesz, jak przeprowadzać płatne kampanie? Nie możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w agencji marketingowej? Nie szkodzi – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż Młodszy Specjalista ma wnieść do zespołu przede wszystkim talent i zaangażowanie, zaś wiedza i umiejętności przyjdą z czasem.

Oferujemy:
- umowę o pracę w stabilnej firmie
- uczciwe wynagrodzenie
- możliwość zdobycia doświadczenia
- pakiet medyczny Medicover
- zbiorowe ubezpieczenie zdrowotne
- pracę wśród pozytywnych ludzi, którzy nie pozwolą Ci się nudzić :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media