Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Junior SharePoint Developer

Łódź, łódzkie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Łódź
NR REF.: 1108767

Twoja następna firma
Twój następny Pracodawca to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma z siedzibą w Łodzi, która poszukuje do swojego biura osoby na stanowisko:

Twoje następne stanowisko

Twoja następna rola obejmuje rozwój systemu SharePoint wspierającego dział zakupów.

Będziesz odpowiadał/a za rozwój systemu, zbierał/a wymagania dotyczące jego funkcjonowania oraz wspierał/a merytorycznie jego użytkowników.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne), kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć rozwoju w obszarze programowania SharePoint, podstawową znajomość technologii (im więcej tym lepiej): C# .Net, ASP.Net, SharePoint, HMTL, CSS, JavaScript. Jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole i komunikujesz się w języku angielskim – aplikuj, szukam właśnie Ciebie!

Co zyskujesz?
Zyskujesz stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet świadczeń dodatkowych oraz możliwość rozwoju w interesującym Cię obszarze.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy