Opis stanowiska pracy

Chcesz stać się częścią stale rozwijającego się zespołu sprzedażowego z branży rozrywki internetowej? Nasz klient obecny na rynku od 2009 r. koncertujący się na działaniach z zakresu e-commerce i f-commerce szuka osoby, która będzie gotowa podjąć nowe wyzwania sprzedażowe.

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania:

- codzienna praca z edytorami tekstu oraz programami prezentacyjnymi
- tworzenie treści sprzedażowych na portale społecznościowe
- wykorzystywanie strategii sprzedaży w praktyce
- możliwość realizowania swoich własnych projektów sprzedażowych
- nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
- praca obliczeniowa na arkuszach kalkulacyjnych
- śledzenie bieżących trendów rynkowych

Wymagania

- doświadczenie min. 6-mięsięcy (osoby z ciekawą osobowością i bez doświadczenia zawodowo-stażowego też rozważymy)
- otwartość, komunikatywność oraz zdolności perswazyjne
- znajomość technik sprzedażowych
- chęć do pracy z energicznie działającym profesjonalistami i podejmowania nowych wyzwań sprzedażowych
- znajomość w stopniu bardzo dobrym arkuszy kalkulacyjnych, edytorów tekstów oraz programów prezentacyjnych
- praktyczna znajomość mediów społecznościowych
- zacięcie analityczne oraz lekkie pióro
- chęć dbania o trwałe i dobre kontakty z klientami

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi