Junior Recruitment Consultant (IT)

RECONNECT

31-153 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

RECONNECT (rok założenia 2006 - reconnect.com.pl) to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo. Naszymi klientami są wyselekcjonowane przez Nas firmy które cechują się wysoką jakością oferowanych produktów/usług!

Obecnie do naszego zespołu w Krakowie...

Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby zainteresowanej pracą w naszym biurze w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na sprzedaży (zaczynamy od nauki) usług HR, przeprowadzaniu kompletnych procesów rekrutacyjnych (zaczynamy od nauki) oraz w przyszlości na bliskiej współpracy z naszymi klientami.

Celem Twoich działań będzie rozwój naszych usług w danej branży. Będziesz w pełni odpowiedzialny za całokształt procesów oraz za pozyskiwanie dla naszych klientów najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim.

Co oferujemy

Praca w RECONNECT daje wiele swobody przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy. Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz prowizje która będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.

Dla stałych pracowników oferujemy prywatną opiekę medyczną, nauke języka angielskiego oraz inne atrakcyjne benefity (do ustalenia indywidualnie).

Wymagania

Nasze oczekiwania

Płynny język angielski oraz doświadczenie w codziennej pracy w tym języku będzie mile widziany. Interesuje nas przede wszystkim to, co chcesz jeszcze osiągnąć ‐ chcemy się rozwijać razem z Tobą! Jeśli nadal studiujesz, nie martw się, postaramy się dostosować godziny pracy do Twojego grafiku zajęć.

Prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskiem wypełniając formularz.

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Marketing / PR / Social Media