Junior Purchasing Manager

Hays Office

Poznan, wielkopolskie

Hays Office

Poznan
NR REF.: 1152239

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży dystrybucyjnej (FMCG) obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

JUNIOR PURCHASING MANAGER

Obowiązki:
  • Zarządzanie przydzieloną grupą produktów z kategorii produktów spożywczych
  • Prowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi na rynek polski i europejski
  • Bieżąca komunikacja na poziomie międzynarodowym
  • Kształtowanie polityki cenowej dla swojego obszaru asortymentu oraz akcji in-out
  • Analiza wskaźników (m.in. marża, obrót, straty inwentaryzacyjne) celem maksymalizacji sprzedaży oraz rentowności
  • Analiza rynku, trendów i zachowań konsumenckich, monitoring konkurencji na rynku polskim i europejskim
  • Bieżąca dbałość o jakość produktów sprzedawanych

 Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne i/lub technologiczne)
  • Min. 3 lata doświadczenia w zakupach/sprzedaży/handlu/pracy z produktem/technologii produkcji(mile widziane FMCG)
  • Dobra organizacja pracy, wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

 Benefity:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu
  • samochód służbowy
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole i dużą samodzielność w działaniu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy
Hays Office

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi