Opis stanowiska pracy

Nr ref.: JPM/05/22

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Prawidłowe i terminowe prowadzenie projektów inwestycyjnych
  • Prawidłowe i terminowe prowadzenie zagadnień związanych z remontami parku maszynowego i budynków w zakładzie
  • Przygotowywanie i kontrola budżetu prowadzonych projektów
  • Negocjowanie technicznych aspektów umów z dostawcami
  • Zakup maszyn, urządzeń i usług

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Dobra znajomość programów MS Office, mile widziany CAD
  • Wysokie zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ambitne, ciekawe zadania

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Zakupy / Zaopatrzenie