Junior Project Manager/ Project Manager

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Współpraca z przedstawicielami IT, operacji oraz linii biznesowych przy wdrażaniu rozwiązań w ramach różnych obszarów
  • Wykorzystywanie metodologii klasycznej i zwinnej przy prowadzeniu projektów
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami zewnętrznymi przy realizacji prac projektowych
  • Aktywne uczestnictwo w pracach w zakresie zarządzania projektami

Firma oferuje:

  • Stabline zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna oraz dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych i kulturalno-oświatowych, kartra OK System)
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Wiele możliwości rozwoju i nauki
  • Wsparcie członków zespołu
  • Przyjazna atmosfera pracy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki, Ekonomia, Inżynieria Zarządzania lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów w branży finansowej/ farmacutycznej/ IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Wytrwałość w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.