Junior Programista / Junior Developer

ALBIT Software Sp. z o.o.

25-663 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • Realizacja prac w zakresie projektów rozwojowych
  • Samodzielne realizowanie i prowadzenie prac w określonym obszarze

 Firma oferuje:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery z technologiami SAP;
  • Rozwój w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • System motywacyjny uzależniony od ilości realizowanych zleceń
  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń ERP SAP
  • Udział w innowacyjnych projektach dla największych firm w Polsce
  • Podnoszenie własnych kompetencji m.in. poprzez certyfikację
  • Szkolenia w zakresie ERP SAP

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Znajomość wzorców projektowych, programowania obiektowego, algorytmów przetwarzania danych;
  • Wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów;
  • Znajomości dowolnego języka programowania (znajomość ABAP będzie mile widziana);
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Dodatkowe atuty to  znajomość środowiska ERP SAP oraz większe doświadczenie w programowaniu

Prezentacja firmy

Firma Albit Software sp. z o.o. powstała w 1996 r. w Kielcach. Nasz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Dodatkowe premie za zrealizowane projekty
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy