Junior Product Owner - praktyki

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• udział w przygotowaniu planu rozwojowego wewnętrznego produktu,
• współpraca z multidyscyplinarnym zespołem,
• zbieranie i analiza wymagań, współpraca z interesariuszami ,
• prezentowanie ciekawych, nowych rozwiązań wspierających rozwój produktu.

Wymagania

• studenci ostatnich lat lub niedawni absolwenci,

• zainteresowanie rozwojem produktu IT w szczególności aplikacji internetowych, nowoczesnych technologii web, mobile itp.

• zainteresowanie metodykami zwinnymi w rozwoju oprogramowania (kanban, lean product development ),

• podstawowa znajomość dostępnych na rynku systemów CMS,

• umiejętność zbierania, analizowania i przetwarzania wymagań biznesowych,

• otwartość na ludzi i chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,

• bardzo dobre zdolności organizacyjne,

• min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

My zapewnimy Ci:

• 3 miesięczne, płatne praktyki w okresie wakacyjnym,

• interesujące wyzwania i możliwość rozwoju w otoczeniu grupy ludzi tworzących fantastyczną, motywującą do działania atmosferę,

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie, poznania innowacyjnych technologii i pracy przy niesztampowych projektach.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Project Management, Praca Praktyki / Staż