Opis stanowiska pracy

Traffic Services Sp. z o.o. Sp. k., spółka działająca w ramach platformy inwestycyjno-doradczej zajmująca się projektami z zakresu teleinformatyki oraz logistyki, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Junior POS Manager

Zakres obowiązków:

- wsparcie w procesach zarządzania, szkolenia i dystrybucji,
- wsparcie w prowadzeniu bieżących spraw administracyjno-finansowych,
- tworzenie raportów i analiz,
- przetwarzanie danych
- bieżąca obsługa interesantów i dbanie o prawidłowy obieg i przepływ dokumentów

Wymagania

- wyższe wykształcenie lub studenci ostatniego roku studiów
- znajomość MS Excel,
- skrupulatność i dokładność oraz dobra organizacja pracy,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- prawo jazdy kat. B - gotowość do wyjazdów służbowych,
- komunikatywność i chęć uczenia się

Informujemy, że rozpatrywane będą jedynie kandydatury zgłoszone za pośrednictwem portalu infopraca.pl.

Prezentacja firmy

Traffic Services Sp. z o.o. Sp. k., spółka działająca w ramach platformy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta