Junior Payroll Specialist

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1175983

Dla naszego klienta, firmy outsourcingowej zlokalizowanej w Poznaniu poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac.

 Jako Młodszy specjalista ds. kadr i płac będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę kadrowo-płacową klientów, bezpośrednią współpracę z klientem.
  • Przygotowanie listy płac.
  • Przygotowanie deklaracji ZUS
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (Symfonia KDF).
  • Nadzór nad dokumentacją, prawidłowym obiegiem dokumentów przy użyciu wewnętrznego systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

 Oczekiwane umiejętności/doświadczenie:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w biurze księgowym lub firmie outsourcingowej.
  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych oraz konieczna znajomosć Płatnika i Symfonii.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  Oferta i benefity:

  • Umowa o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa BenefitSport.
  • Ubezpieczenia na życie.
  • Szkolenia skierowane na rozwój lub specjalizację.
  • Dofinansowanie do nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Wyjazdy integracyjne.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy