Junior Office and Administration Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Junior Office and Administration SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Obsługa gości (powitanie, zapowiadanie ich i pokierowanie odpowiednio do odpowiedniego działu/pracownika),
  • Odbieranie i przekazywanie wszelkich przychodzących połączeń telefonicznych przy jednoczesnym udzielaniu podstawowych informacji w razie potrzeby,
  • Odbieranie i sortowanie codziennej poczty/dostaw/kurierów,
  • Utrzymywanie bezpieczeństwa poprzez przestrzeganie procedur i kontrolowanie dostępu (monitorowanie dziennika, wydawanie identyfikatorów dla pracowników i gości),
  • Aktualizacja kalendarzy spotkań i planowanie spotkań/umów, rezerwacja sal konferencyjnych dla gości wewnętrznych / zewnętrznych,
  • Wspieranie Dyrektora Zarządzającego w kwestiach administracyjnych, kontakt z władzami,
  • Kontaktowanie się z odpowiednimi interesariuszami,
  • Zamawianie sprzętu do biura i organizowanie podróży służbowych dla pracowników.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i otwartość,
  • Zaradność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Doświadczenie zawodowe związane w kontaktem z ludźmi np. obsługa klienta, recepcja itd.,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office,
  • Zorientowanie na klienta, dbałość o szczegóły i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie czy kartę sportową,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Oliwa Business Centre w Gdańsku,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w przyjaznej, otwartej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.