Junior Master Data Specialist - Dynamics 365 Business Central

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa firma z branży bram i drzwi przemysłowych
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowego systemu ERP w firmie

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta bram i drzwi dedykowanych dla sektora przemysłowego, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. systemu Dynamics 365 Business Central

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wdrażanie systemu Dynamics 365 Business Central za pośrednictwem koordynatorów po stronie integratora.
  • Tworzenie, aktualizacja oraz udostępnianie instrukcji i materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemu ERP,
  • Zbieranie informacji oraz dokumentowanie zapotrzebowania na zmiany w systemie ERP,
  • Testowanie i odbiór dostarczonych rozwiązań od dostawcy systemu ERP,
  • Współpraca i egzekwowanie rozwiązań od dostawców systemu ERP.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w użytkowaniu systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central w firmie produkcyjnej bądź handlowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, elastyczność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),
  • Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page